portal osiedli, dzielnic i miast

Bytów - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Komunikacja » Forum » Flota dla biznesu
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Flota dla biznesu

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
aqstyk1 
   

Bywalec


Wiek: 30
Dołączył: Wto Cze 18, 2019 21:01
Posty: 42
Skąd: Polska

PostWysłany: Pią Lip 29, 2022 12:51    Temat postu: Flota dla biznesu

Witam. Muszę skompletować flotę dla mojego biznesu. Głównie auta osobowe. Co bardziej mi się opłaca- dzierżawa czy najem? Potrzebuję na początek 6 samochodów.
Kubik2 
   

Stały bywalec


Dołączył: Sob Sty 25, 2020 21:58
Posty: 83
Skąd: Żyrardów

PostWysłany: Sob Lip 30, 2022 20:39    Temat postu: Re: Flota dla biznesu

Ja byłbym za leasingiem. O korzyściach płynących z tej formy finansowania poczytać możesz na stronie https://www.vwfs.pl/klienci-biznesowi/finansowanie-samochodu/finansowanie-samochodu-nowego/leasing-klasyczny.html . Dla mnie świetne jest to, że mimo, iż auto za kilka lat staje się własnością firmy to umowa nie wpływa na zdolność kredytową a więc nie blokujemy sobie kapitału.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama