portal osiedli, dzielnic i miast

Bytów - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gorące tematy » Forum » Jakie kosmetyki lubicie?
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Jakie kosmetyki lubicie?

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Electriccrr 
   

Bywalec


Wiek: 28
Dołączył: Sob Lut 29, 2020 16:18
Posty: 28
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Lut 27, 2022 16:02    Temat postu: Jakie kosmetyki lubicie?

Takie mam właśnie pytanie - jakie kosmetyki lubicie i jakich używacie? Czy stawiacie na jakość i naturę czy raczej nie? Ja znalazłam sklep oferujący kosmetyki naturalne i tak się zastanawiam właśnie co zamówić dla siebie na spróbowanie. moja cera jest wrażliwa więc muszę coś delikatnego dopasować dla siebie albo podpytam obsługę W ostaniem czasie przekonałam sie do tego co oferuje sklep - https://devaharmony.com/pl/produkty-ajurwedyjskie/kosmetyki/kremy/ Świetnie sprawdza sie żel do mycia twarzy Aloe Mint oraz Maseczka z Neem. Sprawdź sama bo sklep ma bardzo dużo produktów w świetnej cenie.
arktika 
   

Stały bywalec


Wiek: 35
Dołączył: Śro Paź 23, 2019 18:57
Posty: 89
Skąd: Płock

PostWysłany: Czw Paź 06, 2022 17:53    Temat postu: Re: Jakie kosmetyki lubicie?

Jeśli chodzi o kosmetyki pielęgnacyjne, wybieram te o naturalnym, wegańskim składzie. Względem perfum stawiam z kolei na klasykę, dlatego już od ponad roku wierna jestem kompozycji Burberry for Women . Zawartość eleganckiej buteleczki doskonale odzwierciedla opis zamieszczony na stronie https://encyklopediaperfum.pl/perfumy/burberry-for-women . Dość złożona fuzja aromatów owocowych i kwiatowych tworzy fantastyczną całość. Może nie zaskakującą ale ponadczasowo piękną, pasującą do wielu stylizacji.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama