portal osiedli, dzielnic i miast

Bytów - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gorące tematy » Forum » Buty męskie - gdzie kupujecie/
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Buty męskie - gdzie kupujecie/

Idź do strony Poprzednia    1, 2     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Likoprenti 
   

Nowy na forum


Wiek: 40
Dołączył: Pon Paź 30, 2017 14:46
Posty: 3
Skąd: Bytów

PostWysłany: Pon Paź 30, 2017 14:52    Temat postu: Re: Buty męskie - gdzie kupujecie/

Ostatnie dwie pary kupiłem na Zalando, ale w tym roku chyba wybiorę się do jakiegoś stacjonarnego sklepu. Smile
Hesaane 
   

Początkujacy


Wiek: 29
Dołączył: Czw Lis 23, 2017 11:02
Posty: 5
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Lis 23, 2017 11:08    Temat postu: Re: Buty męskie - gdzie kupujecie/

Mi najczęściej zdarza się kupować w MC Arthur. Tanie, wygodne i dobrej jakości.
Krywaks 
   

Początkujacy


Wiek: 40
Dołączył: Sob Gru 02, 2017 14:34
Posty: 5
Skąd: Gdańsk-Zaspa

PostWysłany: Sob Gru 02, 2017 14:38    Temat postu: Re: Buty męskie - gdzie kupujecie/

Jeśli chodzi o sportowe buty to jestem wielbicielem Lacoste i Newbalance. Natomiast inne rodzaje butów kupuje w CCC Lasockie i od czasu do czasu w Ryłko.
_________________
Pistolety do malowania
AleksanderDE 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Wto Gru 13, 2016 13:30
Posty: 16
Skąd: Bytom-centrum

PostWysłany: Śro Kwi 04, 2018 8:52    Temat postu: Re: Buty męskie - gdzie kupujecie/

Jeśli chodzi o buty, to ja akurat zdecydowanie bardziej wolę kupować je w sklepie stacjonarnym, ponieważ mam możliwość ich przymierzenia, a kupując online nie mam pewności, czy faktycznie rozmiar będzie się zgadzał.
kabix179 
   

Bywalec


Wiek: 31
Dołączył: Nie Cze 24, 2018 14:07
Posty: 40
Skąd: Poznań-Górczyn

PostWysłany: Czw Lip 19, 2018 15:16    Temat postu: Re: Buty męskie - gdzie kupujecie/

Ostanio mojemu synowi spodobały się bardzo sportowe buty, które kosztowały bardzo dużo. Niestety nie było mnie stać na taki prezent dla niego więc zdecydowałam się na pożyczkę online w Kredytok.pl. Bardzo komfortowo, szybko i dziś spłacam sobie spokojnie na raty. Syn jest szczęśliwy i ja też. Polecam szczerze.
sanqi321 
   

Bywalec


Dołączył: Pią Maj 11, 2018 13:33
Posty: 43
Skąd: Chorzowa

PostWysłany: Pią Sie 24, 2018 11:20    Temat postu: Re: Buty męskie - gdzie kupujecie/

Lubię markę Sugarbird osobiscie.
Edwardos7 
   

Nowy na forum


Wiek: 44
Dołączył: Śro Sie 29, 2018 15:29
Posty: 2
Skąd: Gdańsk-Zaspa

PostWysłany: Śro Sie 29, 2018 15:35    Temat postu: Re: Buty męskie - gdzie kupujecie/

Ja przeważnie kupuję buty w internecie. Jeśli nie jestem pewny rozmiarówki a zależy mi bardzo na konkretnym modelu to wtedy staram się znaleźć sklep z darmową wymianą lub szukam ich stacjonarnie.
_________________
Karty paliwowe dla małych firm
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzednia    1, 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama