portal osiedli, dzielnic i miast

Bytów - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gorące tematy » Forum » Zakładacie konta osobiste?
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Zakładacie konta osobiste?

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
margo903 
   

Bywalec


Dołączył: Nie Lip 13, 2014 20:14
Posty: 25
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Lip 13, 2014 20:18    Temat postu: Zakładacie konta osobiste?

W jakich bankach zakładacie konta osobiste? Trafiłam na porównywarkę http://www.tanie-konto.pl/ i tak w porównaniu kont osobistych przoduje ING. Korzystaliście może z tego banku?
Kaleemo 
   

Początkujacy


Wiek: 30
Dołączył: Pią Kwi 07, 2017 13:32
Posty: 5
Skąd: Wieluń

PostWysłany: Pią Kwi 07, 2017 13:35    Temat postu: Re: Zakładacie konta osobiste?

Ja w ING mam osobiste i ostatnio założyłem firmowe bo otworzyłem firmę. Sprawdźcie ofertę: pomoc drogowa Wieluń.
Ywwedeto 
   

Początkujacy


Wiek: 34
Dołączył: Śro Kwi 12, 2017 8:19
Posty: 5
Skąd: Radom

PostWysłany: Śro Kwi 12, 2017 8:31    Temat postu: Re: Zakładacie konta osobiste?

ING, PKO, BGZ BNP - to 3 najlepsze.
palix56 
   

Nowy na forum


Dołączył: Pią Cze 30, 2017 17:42
Posty: 1
Skąd: bytów

PostWysłany: Pią Cze 30, 2017 17:48    Temat postu: Re: Zakładacie konta osobiste?

Ja polecam mbank jak dla mnie najlepsza opcja
_________________
Pros­to­tym piórem kreślić księgę życia...
susel89 
   

Nowy na forum


Dołączył: Śro Cze 28, 2017 17:41
Posty: 2
Skąd: Gdańsk-Zaspa

PostWysłany: Nie Lip 02, 2017 17:10    Temat postu: Re: Zakładacie konta osobiste?

Ja uważam że PKO BP to najlepsza opcja, przynajmniej dla mnie
_________________
Smutne oczy nabiorą wiecznego blasku,
gdy miłoąć je dosięgnie prawdziwa.
zuziaaa 
   

Początkujacy


Dołączył: Wto Lip 04, 2017 14:53
Posty: 5
Skąd: Bytów-Zacisze

PostWysłany: Wto Lip 04, 2017 15:08    Temat postu: Re: Zakładacie konta osobiste?

Od lat mam konto w mBanku i jakoś nie narzekam Smile
_________________
pożyczki
Warszianka025 
   

Stały bywalec


Wiek: 30
Dołączył: Czw Sie 17, 2017 11:46
Posty: 68
Skąd: Warszawa-Bemowo

PostWysłany: Czw Paź 19, 2017 7:52    Temat postu: Re: Zakładacie konta osobiste?

Mam konto osobiste, dlaczego nie Wink . Ułatwia wiele rzeczy.
A propo, to czy byliście na Europejskim Forum Gospodarczym - Łódzkie 2017? Jednym z gości specjalnych był właśnie założyciel Mbanku, który to sobie kolega wyżej chwali Wink .
Hesaane 
   

Początkujacy


Wiek: 29
Dołączył: Czw Lis 23, 2017 11:02
Posty: 5
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Lis 23, 2017 11:08    Temat postu: Re: Zakładacie konta osobiste?

Tak naprawdę wszystko zależy od Twoich preferencji. Teraz oferty w bankach nie różnią się jakoś bardzo, a koszt utrzymania konta osobistego raczej nie przekracza 10 złotych. Co więcej prawie wszystkie są darmowe.
Gniewko09 
   

Nowy na forum


Dołączył: Sob Gru 16, 2017 11:44
Posty: 1
Skąd: Gdańsk-Przymorze

PostWysłany: Sob Gru 16, 2017 11:56    Temat postu: Re: Zakładacie konta osobiste?

Mało kto z nas nie posiada konta osobistego. Jest ono bardzo przydatne i przede wszystkim ułatwia nam życie. Ja miałam konto w PKO, ale jakiś czas temu zmieniłam na mBank i jestem zadowolona.
_________________
Reklama w internecie
PiotrusPan22 
   

Początkujacy


Wiek: 106
Dołączył: Śro Sty 31, 2018 9:57
Posty: 7
Skąd: Dolny-Slask

PostWysłany: Śro Sty 31, 2018 11:37    Temat postu: Re: Zakładacie konta osobiste?

Te oferty się szybko zmieniają, trzeba być na bieżąco
WiktoriaSKa 
   

Nowy na forum


Dołączył: Czw Lis 29, 2018 11:50
Posty: 2
Skąd: Gdańsk-Zaspa

PostWysłany: Czw Lis 29, 2018 12:10    Temat postu: Re: Zakładacie konta osobiste?

Oczywiście, że tak. Nie wyobrażam sobie nie posiadania konta w banku.
czyscik02 
   

Forumowicz


Wiek: 42
Dołączył: Pon Paź 15, 2012 9:14
Posty: 110
Skąd: Gdańska

PostWysłany: Pon Gru 03, 2018 11:10    Temat postu: Re: Zakładacie konta osobiste?

A są w ogóle osoby która nie mają konta osobistego? Rozumiem jeśli chodzi o niektórych starszych ludzi ale jeśli chodzi o młodych to nie znam nikogo kto takiego konta nie posiada. Posiadanie konta to wygoda chociażby z uwagi na mozliwość kupowania wielu rzeczy......

Jesli ktoś chcialby sobie założyć konto i nie ma więcej niż 26 lat, polecam założenie konta studenckiego:
https://www.konto-studenckie.pl

Możecie przejrzeć sobie jakie zalety mają takie konta.

Na kontach takich czesto jest bardzo wiele dobrych promocji.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama